Back to top

Grzybowska 4

s
POWIERZCHNIA

130 m2

s
Pokoje

4

z
PIĘTRO

11 z 17

CENA

12 000 PLN

92,31 PLN/m2

Informacje

Email: damian.porter@habitatwarsaw.pl
Telefon: +48 509 808 760

THE VIEW

Od wejścia do apartamentu, urzeka nieograniczony widok na Warszawę. Przeszklenia od podłogi po sufit pozwalają cieszyć się widokiem i wpuszczają dużą ilość światła do całego mieszkania.

WYGODNY, FUNKCJONALNY ROZKŁAD

Wyraźny podział na część dzienną i prywatną zapewnia maksymalny komfort domownikom, wygodę zapewnia możliwość oddzielenia części sypialnianej przesuwanymi, drewnianymi drzwiami.

Informacje

Lokalizacja

Grzybowska 4 jest nowoczesną inwestycją cieszącą się dużą popularnością ze względu na idealne połączenie świetnej lokalizacji, wysokiej jakość budynku i zadbane, eleganckie wnętrza. Budynek z recepcją, ochroną, monitoringiem. W pobliżu znajdują się Ogród Saski, Plac Grzybowski, Hala Mirowska, przystanki autobusowe, stacja metra, siłownia. W odległości spaceru znaleźć można liczne sklepy oraz mnóstwo restauracji, barów i kawiarni.

Apartament

W tym świetnie rozplanowanym mieszkaniu o powierzchni 130 m2 znajduje się część dzienna składająca się z holu, salonu z wyjściem na taras i miejscem na jadalnię, oddzielnej kuchni, do której można wejść z holu lub jadalni, przestronnej garderoby z pralnią oraz gościnnej toalety. W części prywatnej są trzy sypialnie oraz duża łazienka z wanną i prysznicem, z dwóch sypialni wyjście na taras. W sypialniach i salonie znajduje się klimatyzacja, w każdym pokoju duża ilość szaf w zabudowie. Uwagę zwraca wysokiej jakości stolarka drewniana w całym mieszkaniu, duża ilość szaf, wysoka jakość armatury, drewniane olejowoskowane podłogi.

Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń wynajmujących.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
CONTACT US

Submit your query via the contact form below. You will receive a reply to the e-mail address provided.

fb ig in
a
Get In Touch With Us Today

Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

fb tw in