Apartament Cosmopolitan

s
Powierzchnia

77 m2

s
Pokoje

2

z
Piętro

14

Cena

12500 PLN

ŚWIATŁO I KOMFORT

Ten jasny, przestronny apartament na 14 piętrze jeszcze nigdy nie był zamieszkały.
Okna od podłogi po sufit wpuszczają dużą ilość światła dziennego do każdego z pokoi.

MIEJSKIE ŻYCIE

Mieszkanie w Cosmopolitan docenią ludzie, którzy lubią życie w tętniącym sercu miasta. Na wyciągnięcie ręki są wszystkie atrakcje i uroki Śródmieścia.

Informacje

Lokalizacja

Cosmopolitan to 44-piętrowy prestiżowy apartamentowiec o wysokości 160 m położony u zbiegu ul. Twardej i Emilii Plater, nieopodal Placu Grzybowskiego.
Do dyspozycji właścicieli apartamentów dostępna jest strefa relaksu. Składa się z fitness klubu z siłownią, pokojem do masażu, saunami, suchą i mokrą, jacuzzi, pomieszczeń klubowych oraz tarasu z widokiem na Plac Grzybowski.
Dla mieszkańców jest również dostępna usługa concierge.

Apartament

Apartament o powierzchni 77 mkw. został częściowo zaaranżowany, na życzenie nowych najemców może zostać doposażony w dodatkowe meble oraz TV.
Apartament jest wyposażony w sprzęt AGD firmy Miele, komfort przyszłych najemców na pewno poprawi zaawansowany system zarzadzania (HMS), który steruje za pomocą keypada oraz smartfona oświetleniem, klimatyzacją, roletami, ogrzewaniem, TV.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj