Apartament w Kamienicy Foksal 13/15

s
Powierzchnia

79 m2

s
Pokoje

2

z
Piętro

5 / 5

Cena

3500000 PLN

APARTAMENT W STANIE DEWELOPERSKIM

Na sprzedaż oferujemy blisko 80 metrowy apartament na ostatnim, 5 piętrze wyjątkowej inwestycji Foksal 13/15.

PRESTIŻOWY ADRES

Foksal 13/15 to wyjątkowy, prestiżowy adres i niepowtarzalna, nagradzana inwestycja w historycznym centrum miasta. Do dyspozycji mieszkańców są garaż podziemny, strefa spa z salą fitness, jacuzzi, sauną suchą i mokrą, taras widokowy na dachu z jacuzzi, strefą koktajlową oraz eleganckie patio z miejscem do spotkań. Do dyspozycji lokatorów concierge i recepcja 24/7.

Informacje

APARTAMENT

Apartament w stanie deweloperskim. Aktualny projekt zakłada układ funkcyjny z salonem połączonym z kuchnią i jadalnią (o powierzchni 39,65 m kw.), sypialnię  (18,05 m kw.) z łazienką (6,45 m kw.), hol (7,35 m kw.) oraz garderobę (3,45 m kw.) i toaletę gościnną (3,05 m kw.).

LOKALIZACJA

Jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie, w sąsiedztwie Traktu Królewskiego, w otoczeniu licznych atrakcji turystycznych, najlepszych restauracji, sklepów i miejsc kultury.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj