Apartament ul. Nowogrodzka

s
Powierzchnia

166 m2

s
Pokoje

3

z
Piętro

1 / 5

Cena

23500 PLN

DESIGN I CHARAKTER

Na wynajem prezentujemy oryginalnie wykończony i starannie zaprojektowany apartament w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Warszawy, przy ul. Nowogrodzkiej.

SERCE MIASTA

Ten przestronny apartament znajduje się w sąsiedztwie Placu Trzech Krzyży, pozwalając mieszkańcom na swobodne korzystanie ze wszystkich uroków życia w centrum miasta.

Informacje

APARTAMENT

Apartament o powierzchni 166 m kw. składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią z jadalnią oraz miejscem do pracy, dwóch przestronnych sypialni, w tym jednej sypialni master z łazienką, garderobą i gabinetem do pracy, oraz drugiej łazienki.

LOKALIZACJA

Kamienica położona w pobliżu Placu Trzech Krzyży, Alei Ujazdowskich czy Parku Łazienki. Prestiżowe butiki, modne kawiarnie, piękne miejsca do spacerów – lokalizacja tej kamienicy pozwala na komfortowe korzystanie z uroków mieszkania w sercu europejskiej stolicy.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj