Apartament przy ul. Niecałej

s
Powierzchnia

153 m2

s
Pokoje

3

z
Piętro

2

Cena

15000 PLN

WYJĄTKOWY ADRES

Na wynajem oferujemy apartament przy ul. Niecałej w Śródmieściu, w sąsiedztwie Ogrodu Saskiego, Opery Narodowej i Pl. Teatralnego.

SŁONECZNIE Z WIDOKIEM NA PARK

Ze słonecznego salonu, jadalni i otwartej kuchni urzekający widok na Ogród Saski. To sąsiedztwo sprawia, że poranna kawa przy śpiewie ptaków będzie prawdziwą przyjemnością.

Informacje

Lokalizacja

Ul. Niecała sąsiaduje z Ogrodem Saskim i Pl. Teatralnym. W okolicy znajduje się duża ilość kawiarni, restauracji, zielonych miejsc do spacerów, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Apartament

Przestronny, 153 metrowy lokal składa się z salonu z kominkiem i jadalnią, połączonego z otwartą kuchnią, która posiada oddzielną spiżarnię i miejscem na pralnię. W części prywatnej są dwie duże sypialnie z garderobami oraz dwie łazienki. Pomieszczenia klimatyzowane. Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Do dyspozycji lokatorów budynku basen i strefa SPA.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj