Apartament ul. Lądowa

s
Powierzchnia

145 m2

Kontakt

Dane do damiana

s
Pokoje

4

z
Piętro

2 / 4

Cena

17000 PLN

APARTAMENT Z TARASEM PRZY ŁAZIENKACH

Elegancki 4 pokojowy apartament o powierzchni 145 m kw. w eleganckim, kameralnym apartamentowcu przy Łazienkach Królewskich.

KAMERALNY BUDYNEK

Czteropiętrowy budynek z recepcją, ochroną, podziemnym garażem i windą.

Informacje

APARTAMENT

Mieszkanie o powierzchni 145 m kw., znajdują się tu dwie sypialnie, gabinet, salon, kuchnia z jadalnią, dwie łazienki oraz garderoba. Dodatkowo, nad apartamentem znajduje się 80 metrowy zielony taras, z kolei z salonu możemy wyjść na przestronny balkon. Apartament wykończony przy użyciu wysokiej klasy materiałów, drewniane podłogi, blaty z naturalnego kamienia. Klimatyzacja. Nieruchomość oferowana bez mebli ruchomych.

Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

LOKALIZACJA

Ceniona lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie, cisza, zieleń, spokój, jednocześnie w dobrym punkcie komunikacyjnym, z szybkim połączeniem z centrum.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj