Wolnostojący dom w Józefowie

s
Powierzchnia

220 m2

s
Pokoje

5

z
Piętra

1

Cena

2740000 PLN

WYJĄTKOWY PROJEKT

Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom wybudowany według wyjątkowego projektu domu-stodoły, na 800-metrowej działce, otoczony lasem sosnowym, położony przy prywatnej ulicy w Józefowie.

DUŻE PRZESZKLENIA, OTWARTA PRZESTRZEŃ

Dzięki dużym oknom do wnętrza wpada dużo światła słonecznego a otaczająca z każdej strony dom zieleń towarzyszy mieszkańcom w każdym pomieszczeniu. Jasny podział przestrzeni na otwartą część dzienną i prywatne piętro z sypialniami.

Informacje

Lokalizacja

Dom znajduje się na prywatnej drodze w lesie sosnowym, w Józefowie, na wysokości stacji PKP Michalin. Spokojna, zielona okolica o niskiej zabudowie. W bliskiej odległości szkoła podstawowa i liczne przedszkola, duża ilość sklepów. Dojazd do centrum samochodem ok 25 minut, kolejką SKM 30 minut.

Dom

Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 220 m kw. Parter jest otwartą przestrzenią podzieloną zabudową kuchenną, która oddziela ciąg komunikacyjny od części kuchennej i jadalnianej. Salon z kominkiem skierowany jest na taras i ogród. Ponadto na parterze domu znajduje się toaleta gościnna, garderoba oraz garaż na dwa samochody.
Na piętrze znajdują się sypialnia master z dużą ilością szaf i własnym pokojem kąpielowym, dwie sypialnie dziecięce korzystające z drugiej łazienki, osobna pralnia oraz duży gabinet, który spokojnie może pełnić funkcję czwartej sypialni.
Stonowane, nowoczesne wnętrze łączy kolory biały, szary oraz fornir drewniany, który jest na szafach, frontach, okapie czy wyspie w kuchni. Na parterze podłoga z funkcjonalnymi płytkami, na piętrze deska dębowa, ogrzewanie podłogowe w łazienkach i na całej powierzchni parteru. W domu instalacja alarmowa, automatyczne bramy wjazdowa i garażowa. Zadbany ogród ze starodrzewiem i systemem automatycznego nawadniania.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj