Dom na osiedlu Konstancja

s
Powierzchnia

330 m2

Kontakt

Dane do damiana

s
Pokoje

6

z
Piętra

2

Cena

30000 PLN

LUKSUSOWY I RODZINNY DOM

Wyjątkowy, wolnostojący dom na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Konstancja położonym w sąsiedztwie American School of Warsaw w Bielawie.

JAKOŚĆ DLA WYMAGAJĄCYCH

Świeżo wyremontowany. Wysoka jakość materiałów, dodatków, mebli i wyposażenia. Dom jako jeden z nielicznych w otoczeniu posiada duży, osłonięty i pięknie urządzony ogród.

Informacje

DOM

Ten zadbany i starannie wykończony dom składa się z trzech poziomów. Na parterze znajduje się reprezentacyjny salon z kominkiem i fortepianem, nowoczesna kuchnia, gabinet, ogród zimowy z jadalnią, pokój gościnny oraz łazienka z prysznicem. Na piętrze są trzy sypialnie – każda z własną łazienką, dwie garderoby. Na poddaszu znajduje się wspaniałe kino domowe, bar, sauna i dodatkowa łazienka. W bryle domu znajduje się garaż na dwa samochody. Wokół domu piękny, zadbany ogród. W ogrodzie altana z kanapami i grillem. W domu zwraca uwagę najwyższa jakość materiałów i dodatków, jakie zostały użyte przy projektowaniu i wykańczaniu tego domu. Naturalny kamień, drewno, wysokiej klasy sprzęt, armatura, designerskie meble i dodatki, ściany ozdobione sztuką uznanych artystów. Wszystko to tworzy spójny, luksusowy charakter, który sprawia, że dom jest wyjątkową propozycją dla osób szukających przestronnego, rodzinnego miejsca w pobliżu Konstancina i Warszawy.

LOKALIZACJA

Osiedle Konstancja jest monitorowanym, chronionym kompleksem domów w otoczeniu zieleni i kameralnych, niedużych uliczek. Osiedle sąsiaduje bezpośrednio z American School of Warsaw. Do ścisłego centrum jest stąd 16 km.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj