Piękny dom na Sadybie

s
Powierzchnia

295 m2

s
Pokoje

7

z
Piętra

2

Cena

19000 PLN

ZIELEŃ I SPOKÓJ

Pięknie wykończony dom w spokojnym, zielonym otoczeniu w popularnej okolicy na Sadybie.

MIASTO OGRÓD SADYBA

Położenie domu przy cichej uliczce na Sadybie sprawia, że pomimo bliskości miasta, otoczenie domu jest zielone, ciche i bezpieczne. Miejsce to powstało według angielskiej koncepcji z XIX w. na stworzenie zielonych osiedli o niskiej zabudowie w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Informacje

DOM

Dom jest wyremontowanym, skrajnym segmentem wykończonym w wysokim standardzie. Na parterze domu znajdują się duży salon z kuchnią, wyjście na taras i do ogrodu. Na pierwszym piętrze są dwie sypialnie, w tym master z łazienką i garderobą oraz dodatkowa łazienka. Na użytkowym poddaszu są kolejne dwie sypialnie, łazienka oraz duża otwarta przestrzeń. W przyziemiu dodatkowy pokój, toaleta, sauna z prysznicem oraz garaż na jeden samochód. Zadbany ogród z automatycznym podlewaniem otacza dom z trzech stron.

LOKALIZACJA

Miasto ogród Sadyba to zielona i bezpieczna okolica w rejonie Dolnego Mokotowa. Swoją wyjątkową popularność zawdzięcza niskiej zabudowie, urokliwym uliczkom, dużej ilości zieleni a także wyjątkowej lokalizacji – cichej i spokojnej a jednocześnie świetnie skomunikowanej ze Śródmieściem, Wilanowem czy drugim brzegiem Wisły. W pobliżu znajdują się Sadyba Best Mall, Szkoły Brytyjska i Francuska, sklepy i kawiarnie. Przystanki autobusowe w odległości krótkiego spaceru.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj