Dom na Wilanowie

s
Powierzchnia

350 m2

Kontakt

Dane do damiana

s
Pokoje

5

z
Piętra

1

Cena

18500 PLN

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT

Ten przestronny, nowoczesny dom położony jest na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w rejonie Wilanów Zawady. Mieszkańcy tej okolicy chwalą sobie bliskość centrum handlowego, szkół międzynarodowych i terenów rekreacyjnych.

NOWOCZESNY DESIGN

Dom zaprojektowany przez cenionego architekta, wnętrze domu jest przemyślane, nowoczesne ale jednocześnie komfortowe i rodzinne. Wygodny układ domu pozwala optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Informacje

DOM

Dom o powierzchni 350 mkw. składa się z trzech poziomów. Na parterze domu znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras i do ogrodu, duża, otwarta kuchnia, gabinet, toaleta oraz garderoba. W bryle domu również garaż na dwa samochody. Na pierwszym piętrze znajdują się cztery sypialnie, w tym master bedroom z własną łazienką i dużą garderobą, oraz druga łazienka i osobna pralnia. Na poddaszu znajduje się dodatkowe miejsce, idealne jako pokój zabaw i gier dla dzieci.

Dom został wykończony z użyciem wysokiej jakości materiałów, z dużą starannością i dbałym doborem dodatków i wysokiej klasy armatury.

Dom dostępny od sierpnia

LOKALIZACJA

Wilanów Zawady to zielona, bezpieczna okolica o niskiej zabudowie. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, tereny zielone a także liczne przedszkola i szkoły.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj