Dom na Sadybie

s
Powierzchnia

225 m2

s
Pokoje

5

z
Piętra

2

Cena

14000 PLN

PRZESTRONNY, KLIMATYCZNY DOM Z OGRODEM

Przestronny dom typu bliźniak w urokliwym, cichym otoczeniu zielonej Sadyby. Dom posiada duży, prywatny ogród.

MIASTO OGRÓD SADYBA

Położenie domu przy cichej uliczce na Sadybie sprawia, że pomimo bliskości miasta, otoczenie domu jest zielone, ciche i bezpieczne. Miejsce to powstało według angielskiej koncepcji z XIX w. na stworzenie zielonych osiedli o niskiej zabudowie w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Informacje

DOM

Na parterze domu znajduje się salon z wyjściem na taras i do ogrodu, toaleta gościnna oraz kuchnia. Na pierwszym piętrze domu są 3 sypialnie oraz łazienka z wanną i prysznicem, z dwóch sypialni wyjście na taras. Na poddaszu jest sypialnia ze skosami oraz łazienka z prysznicem. W przyziemiu pomieszczenie techniczne, łazienka oraz przestrzeń do dowolnej aranżacji, a także garaż na 1 samochód. Kolejny samochód może parkować za bramą przed domem. W domu jest klimatyzacja oraz system alarmowy.

LOKALIZACJA

Dom położony przy historycznej uliczce w sąsiedztwie kościoła pw. św. Tadeusza Apostoła, w pobliżu znajduje się skwer „Starszych Panów”. Miasto ogród Sadyba to zielona i bezpieczna okolica w rejonie Dolnego Mokotowa. Swoją wyjątkową popularność zawdzięcza niskiej zabudowie, urokliwym uliczkom, dużej ilości zieleni a także wyjątkowej lokalizacji – cichej i spokojnej a jednocześnie świetnie skomunikowanej ze Śródmieściem, Wilanowem czy drugim brzegiem Wisły. W pobliżu znajdują się Sadyba Best Mall, Szkoły Brytyjska i Francuska, sklepy i kawiarnie.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj