Dom na Starym Wilanowie

s
Powierzchnia

530 m2

s
Pokoje

6

z
Piętra

1

Cena

35000 PLN

WYSOKI STANDARD, NOWOCZESNY DESIGN

Nowoczesny, luksusowy dom wolnostojący położony w prestiżowej lokalizacji Starego Wilanowa.
Dom wykończony w wysokim standardzie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

ZIELONA OKOLICA

Stary Wilanów ceniony jest ze względu na bezpieczeństwo a także kameralną, niską zabudowę.

Informacje

Lokalizacja

Dom położony przy cichej, zielonej ulicy w rejonie Starego Wilanowa. Jest to spokojna, bezpieczna okolica posiadająca rozbudowaną infrastrukturę i dobre połączenie z centrum miasta. W okolicy liczne restauracje, sklepy, bogata oferta placówek edukacyjnych.

DOM

Dom o powierzchni 530 m2, na parterze domu znajduje się reprezentacyjny salon z kominkiem, jadalnia, nowoczesna kuchnia, a także toaleta gościnna i pralnia. W bryle domu jest garaż na dwa samochody. Na piętrze domu jest 5 sypialni oraz 3 łazienki, a także 4 garderoby. W przyziemiu salka rekreacyjna oraz sauna. Niewątpliwym atutem domu są duże okna, wpuszczające dużą ilość światła i przybliżające zadbaną zieleń ogrodu jego mieszkańcom. Na podłogach olejowana deska dębowa, w łazienkach ogrzewanie podłogowe, we wszystkich sypialniach klimatyzacja.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj