Mieszkanie ul. Filtrowa

s
Powierzchnia

120 m2

Kontakt

Dane do damiana

s
Pokoje

4

z
Piętro

1 / 4

Cena

2450000 PLN

MIASTO NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Wychodząc z tego 120 metrowego mieszkania na 1 piętrze kamienicy przy ul. Filtrowej 9, spacer do parku Pole Mokotowskie potrwa zaledwie 5 minut, kolejne 5 pozwoli nam dotrzeć do stacji metra Politechnika, Hali Koszyki czy Placu Zbawiciela. Nowy właściciel tego mieszkania cieszyć się będzie miejskim stylem życia i bogatą ofertą Śródmieścia Południowego.

PRZESTRONNE, 4 POKOJOWE MIESZKANIE

Lokal powstał z połączenia dwóch mniejszych mieszkań, a pomimo tego jego układ jest wygodny i funkcjonalny. Elegancki hol prowadzi do jasnego salonu, oddzielnej, jasnej kuchni oraz czterech oddzielnych pokoi, z których trzy służą jako sypialnie, jeden został zaadoptowany na wygodną, dużą garderobę. Ponadto są tu dwie łazienki oraz oddzielna pralnia.

Informacje

MIESZKANIE

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze bez windy, w kamienicy z 1927 roku przy ul. Filtrowej 9, na rogu Al. Niepodległości.
Mieszkanie przeszło gruntowny remont 4 lata temu, obecnie na podłodze jest tu parkiet z wędzonego jesionu, w kuchni zaś granitowe blaty. Okna salonu oraz dwóch pokoi dziecięcych i garderoby od Al. Niepodległości, okna głównej sypialni od cichego patio z ogrodem. W mieszkaniu zainstalowano system rekuperacji, który pozwala cieszyć się świeżym powietrzem przy zamkniętych oknach. W oknach system elektrycznych żaluzji zewnętrznych pozwala dopasować ilość wpadającego światła.

Do mieszkania przynależą dwie piwnice.

Podstawowe informacje i rozkład pomieszczeń:

Przestronny hol z szafą w zabudowie
Salon – oddzielne pomieszczenie narożne, powierzchnia ok. 26,5 m kw.
Kuchnia – oddzielna, z oknem, powierzchnia ok. 7,7 m kw.
Sypialnia główna – powierzchnia ok. 12,6 m kw.
Sypialnia dziecięca – z wyjściem na balkon, powierzchnia ok. 11 m kw.
Sypialnia dziecięca – powierzchnia ok. 10 m kw.
Pokój urządzony jako garderoba – powierzchnia ok. 7 m kw. (szafy w zabudowie)
Łazienka z wanną – ok. 5 m kw.
Łazienka z prysznicem – ok. 2,5 m kw.
Pralnia – ok 4 m kw.

Wysokość wnętrz 295 cm

Wysokość czynszu ok. 1200 zł

LOKALIZACJA

Lokalizacja jest niewątpliwie wielkim atutem tego mieszkania. W odległości spaceru znajduje się park Pole Mokotowskie z licznymi trasami spacerowymi, rowerowymi, placami zabaw, a także bogata oferta restauracji, kawiarni czy sklepów. Dystans do stacji metra Politechnika to zaledwie 1 kilometr. Komunikacja ze ścisłym centrum zajmuje do 10 minut.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj