MODERNISTYCZNY DOM Z OGRODEM

s
Powierzchnia

404 m2

Kontakt

Dane do kamila

s
Pokoje

7

z
Piętra

2

Cena

38000 PLN

CENIONA LOKALIZACJA, GÓRNY MOKOTÓW

Dom w willowej części Mokotow należał do zespołu Osiedla Oficerskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkanowej “Dom”, które powstało w latach 30. XX. w. Został zbudowany w 1935 r. według zasad dominującego wówczas w architekturze nurtu modernizmu. Obecni właściciele postanowili przywrócić historyczny charakter willi tak, by przywrócić modernistyczny charakter zewnętrznej bryły jak i wnętrz, jednak z pełnym wykorzystaniem nowych materiałów i rozwiązań technicznych zwiększających funkcjonalność budynku

DOM

Dom o powierzchni 400 m kw. położony na czterech kondygnacjach. Przestronna, otwarta przestrzeń na parterze przeznaczona została na salon z kominkiem i strefą wypoczynkową z dużymi przeszkleniami wychodzącymi na piękny ogród, oddzielną kuchnię, toaletę gościnną i wiatrołap z garderobą.

Informacje

DOM

Na pierwszym piętrze znajdują się trzy duże sypialnie i pokój kąpielowy z wanną i prysznicem. Na drugim piętrze znajdują się dwie sypialnie i łazienka z wanną i prysznicem. W wysokim przyziemiu domu znajduje się trzy pokoje oraz pomieszczenie fitness i sauną, łazienka z prysznicem oraz pralnia.

LOKALIZACJA

Dom znajduje się na Górnym Mokotowie, przy cichej, mało ruchliwej uliczce. Dobre połączenie z lotniskiem, w pobliżu liczne szkoły i przedszkola międzynarodowe, bliska odległość centrum handlowego czy parku wodnego. Niedaleko przystanki tramwajowe i autobusowe.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj