Penthouse z widokiem

s
Powierzchnia

148 m2

s
Pokoje

5

z
Piętro

11 / 11

Cena

25000 PLN

PENTHOUSE Z PIĘKNYM WIDOKIEM

Do wynajęcia oferujemy dwupoziomowy penthouse na dwóch ostatnich piętrach nowego apartamentowca przy ul. Ogrodowej, na pograniczu Woli i Śródmieścia.

INWESTYCJA

Apartamenty Ogrodowa to nowoczesna inwestycja cenionego dewelopera, znajdują tu się eleganckie lobby z recepcją, zielone patio z fontanną i placem zabaw, do dyspozycji mieszkańców strefa spokojnej pracy wyposażona w wygodne kanapy i sale konferencyjną.

Informacje

APARTAMENT

Dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni 148 m kw. posiada funkcjonalny układ, dzięki wyraźnemu podziałowi przestrzeni na część dzienną i prywatną. Na pierwszym poziomie znajduje się salon połączony z kuchnią z wyspą i jadalnią, otoczony dużymi przeszkleniami i z wyjściem na taras o powierzchni ponad 42 m kw., z którego rozpościera się piękny widok na Warszawę. Ponadto są tu hol z szafami w zabudowie, łazienka z prysznicem oraz gabinet, który może pełnić rolę pokoju gościnnego. Na drugim poziomie znajduje się sypialnia master z własną łazienką z wanną, dwa kolejne pokoje z wyjściem na mały taras i druga łazienka. W holu duża ilość szaf w zabudowie.
Wysoki standard wykończenia, drewniane podłogi, klimatyzacja we wszystkich pokojach, elektrycznie sterowane zasłony. Wysokie wnętrza i duże przeszklenia potęgują poczucie przestrzenności i wpuszczają dużo światła do mieszkania.
Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe oraz box do przechowywania rzeczy, przy miejscach parkingowych.

Podana cena czynszu jest ceną brutto

LOKALIZACJA

Położenie na pograniczu Woli i Śródmieścia oferuje dostęp do komunikacji miejskiej, bliskość biznesowego centrum, bogatą ofertę rozrywkowo kulturalną i dostęp do licznych placówek oświaty.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj