MIESZKANIE W HISTORYCZNEJ LOKALIZACJI

s
Powierzchnia

87 m2

Kontakt

Dane do kamila

s
Pokoje

2

z
Piętro

3 / 4

Cena

5900 PLN

PIĘKNE MIESZKANIE W HISTORYCZNEJ LOKALIZACJI

Na wynajem oferujemy pięknie i starannie wykończone, 2 pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy ulicy Uniwersyteckiej.

DESIGN I JAKOŚĆ

Artystycznie mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości i urządzone z dbałością o detale godną tego wyjątkowego miejsca

Informacje

Mieszkanie

Jasne i wysokie mieszkanie już od progu zachwyca przestronnością – charakterystyczną dla przedwojennego budownictwa wysokość ponad 3 metrów daje poczucie przestrzeni i podkreśla niepowtarzalny charakter tego miejsca.
Nieruchomość składa się z salonu, sypialni z garderobą, przestronnego hallu, łazienki, toalety oraz kuchni z jadalnią.

SERCE OCHOTY

Wyjątkowa lokalizacja w samym sercu Kolonii Lubeckiego nieopodal Placu Narutowicza, pozwala na co dzień odkrywać tę piękną część Warszawy.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj