Przewiń do góry

Apartament w Rezydencji Foksal

s
POWIERZCHNIA

181 m2

s
Pokoje

5

z
PIĘTRO

3 z 5

CENA

6 300 000 PLN

34 807 PLN/m2

Informacje

Email: kamil.wos@habitatwarsaw.pl
Telefon: +48 696 085 390

LUKSUSOWA REZYDENCJA FOKSAL

Apartment znajduje się w wykończonym z wielkim pietyzmem budynku Rezydencja Foksal. Na uwagę zasługuje dobór szlachetnych materiałów użytych przy wykończeniu części wspólnych. Marmurowe posadzki, fornir z egzotycznego drewna, zdobienia z trawertynu i onyksu. Budynek posiada swoistą strefę relaksu z basenem, spa, sauną, salą do ćwiczeń fitness oraz salą do squasha.

PRZESTRZEŃ I KOMFORT

Funkcjonalny układ pomieszczeń ma zapewnić maksymalny komfort w użytkowaniu mieszkania, są tu m.in trzy sypialnie i gabinet, oraz taras o powierzchni 20 mkw.

Informacje

Lokalizacja

Prestiżowa lokalizacja w otoczeniu luksusowych restauracji, butików oraz miejsc kultury. Nowy Świat wraz ze stacją metra i przystankami autobusowymi w odległości krótkiego spaceru. W bliskiej odległości Powiśle wraz ze swoimi parkami, licznymi kafejkami i trasami spacerowymi.

Apartament

Na powierzchni 181 mkw rozplanowano salon połączony z otwartą kuchnią, sypialnię typu master z własną łazienką i garderobą, dwie mniejsze sypialnie i drugą łazienkę, gabinet, pralnię, dodatkową garderobę i toaletę dla gości. Bardzo wysoka jakość wykończenia oraz wyposażenia apartamentu. Wygodę mieszkańców zapewnia rozbudowany system inteligentnego domu, obsługujący klimatyzację, automatyczne rolety, ogrzewanie, oświetlenie i system audio video.

Do apartamentu przynależą trzy miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Budynek jest monitorowany i chroniony, do dyspozycji mieszkańców jest też concierge.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń wynajmujących.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

fb ig in
a
Get In Touch With Us Today

Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

fb tw in