Przewiń do góry

Apartament w Alejach Ujazdowskich

s
POWIERZCHNIA

210m2

s
Pokoje

5

z
Piętro

6 z 6

CENA

16 500 PLN

Informacje

Email: damian.porter@habitatwarsaw.pl
Telefon: +48 509 808 760

DESIGN I HISTORIA

Piękny, zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół, przestronny apartament położony w zabytkowej kamienicy w sąsiedztwie Placu Trzech Krzyży, Parku Ujazdowskiego i Łazienek Królewskich.

PRESTIŻOWY ADRES

Lokalizacja w sąsiedztwie Placu Trzech Krzyży, Parku Ujazdowskiego, w otoczeniu historycznych kamienic, licznych ambasad i eleganckich restauracji to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie.

Informacje

Lokalizacja

?Pałac Karnickich? to przedwojenna kamienica zrewitalizowana w sposób wyjątkowy, zachowując swoją historyczną architekturę. Prestiżowy adres i bardzo wygodna lokalizacja, w samym sercu tętniącego życiem Śródmieścia. W odległości spaceru liczne kawiarnie, restauracje, butiki, sklepy i miejsca kultury. W pobliżu Plac Trzech Krzyży, Park
Ujazdowski, Łazienki Królewskie i Nowy Świat. Doskonały punkt komunikacyjny, w pobliżu przystanki autobusowe, tramwajowe.

Apartament

Jasny apartament o powierzchni 210 mkw. znajduje się na szóstym piętrze i jest zwrócone na dwie strony świata. Wyraźny podział na część dzienną i sypialnianą ułatwi przyjmowanie w domu gości przy zachowaniu intymności domowników.

W strefie dziennej znajduje się salon z miejscem na jadalnię i wyjściem na duży taras, kuchnia, przestronny hol, łazienka oraz sala fitness. W strefie prywatnej znajduje się sypialnia master z pokojem kąpielowym i garderobą o powierzchni ok. 20 mkw, dwie sypialnie dziecięce oraz pralnia. Dodatkową strefą wydzieloną z mieszkania jest sypialnia dla gości/ gabinet z oddzielną łazienką.

Galeria zdjęć

Jako agencja nieruchomości pobieramy prowizję za nasze usługi.
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

fb ig in
a
Get In Touch With Us Today

Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

fb tw in