Przewiń do góry

Apartament Wybrzeże Kościuszkowskie

s
POWIERZCHNIA

75 m2

s
Pokoje

2

z
PIĘTRO

4 z 5

CENA

6500 PLN

86,67 PLN/m2

Informacje

Email: kamil.wos@habitatwarsaw.pl
Telefon: +48 696 085 390

DESIGN I FUNKCJONALNOŚĆ

Na wynajem oferujemy dobrze zaprojektowane, 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy Wybrzeżu Kościuszkowskim na popularnym Powiślu.

WIDOKI NA WISŁĘ

Atrakcyjna lokalizacja tuż przy Bulwarach Wiślanych, vis-a-vis Centrum Nauki Kopernik, w otoczeniu licznych kawiarni, małych bistro i modnych sklepów.

Informacje

Lokalizacja

Powiśle to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic w Warszawie, swą popularność zawdzięcza bliskości centrum, dogodnej komunikacji, dostępności Bulwarów Wiślanych, licznym sklepom, restauracjom i kawiarniom a także licznym parkom i trasom spacerowym.

Apartament

Na powierzchni 75 mkw zaprojektowano przestronny salon połączony z otwartą kuchnią, sypialnię z pokojem kąpielowym , toaletę dla gości, garderobę oraz pomieszczenie techniczne (pralnię). Dodatkowym atutem mieszkania jest 12 metrowy taras. Wysoka jakość materiałów i stylowe meble i dodatki komponują się w komfortowe, nowoczesne wnętrze. Do mieszkania przynależy 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń wynajmujących.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

fb ig in
a
Get In Touch With Us Today

Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

fb tw in