Przewiń do góry

Penthouse z tarasem, Mokotów

s
POWIERZCHNIA

160 m2

s
Pokoje

4

z
PIĘTRO

4 z 5

CENA

12 000

75 PLN/m2

Informacje

Email: damian.porter@habitatwarsaw.pl
Telefon: +48 509 808 760

APARTAMENT Z DWOMA TARASAMI

Ten jasny, przestronny apartament posiada dwa tarasy, które stanowią dodatkową przestrzeń do spędzania czasu w ciepłe dni i wieczory.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT

Doskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni, na bezpiecznym, strzeżonym osiedlu, które jednocześnie jest świetnie skomunikowane ze ścisłym centrum.

Informacje

Lokalizacja

Kompleks Eko Park położony jest w pobliżu parku Pole Mokotowskie na granicy Mokotowa i Śródmieścia. W pobliżu znajdują się stacja metra Pole Mokotowskie, przystanki autobusowe i tramwajowe. W granicach kompleksu restauracje, sklepy, przedszkola międzynarodowe, punkty usługowe i rekreacyjne.

Apartament

Apartament o komfortowym, funkcjonalnym rozkładzie podzielonym na część dzienną z jadalnią, salonem z wyjściem na taras, toaletą gościnną oraz oddzielną, dużą kuchnią. W części prywatnej znajdują się trzy sypialnie, w tym master bedroom z własną łazienką, oraz wyjście na drugi taras. Dzięki dużym oknom, do tego ciepłego, wykończonego naturalnymi materiałami wnętrza zagląda pobliska zieleń oraz wpada duża ilość światła słonecznego.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym.
Budynek na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Park Pole Mokotowskie w odległości 2 minutowego spaceru.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

fb ig in
a
Get In Touch With Us Today

Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

fb tw in