Przewiń do góry

Wilanów Zawady

s
POWIERZCHNIA

350 m2

s
Pokoje

7

z
PIĘTRA

2

CENA

16 500 PLN

47,14 PLN/m2

Informacje

Email: kamil.wos@habitatwarsaw.pl
Telefon: +48 696 085 390

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT

Ten przestronny, nowoczesny dom położony jest na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w rejonie Wilanów Zawady. Mieszkańcy tej okolicy chwalą sobie bliskość centrum handlowego, szkół międzynarodowych i terenów rekreacyjnych.

NOWOCZESNY I PRZESTRZENNY

Przestrzenny, rodzinny dom wykończony w nowoczesnym, neutralnym stylu.

Informacje

Lokalizacja

Wilanów Zawady to zielona, bezpieczna okolica o niskiej zabudowie. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, tereny zielone a także liczne przedszkola i szkoły.

Apartament

Dzięki dużym oknom dom jest pełen światła dziennego, a zadbana zieleń ogrodu zagląda do domu ze wszystkich stron. Na parterze domu znajduje się przestronny hol z szafami, duża garderoba, gościnna toaleta, duża, jasna kuchnia z wyspą, miejsce na jadalnię, salon z dwustronnym kominkiem oraz gabinet do pracy. Na piętrze są cztery duże sypialnie, dwie łazienki oraz garderoba. Na wysokim, jasnym poddaszu znajduje się duża, otwarta przestrzeń do dowolnej aranżacji. Są tu sauna, łazienka z prysznicem, schowki na walizki i inne przedmioty. Dom posiada instalację odkurzacza centralnego, klimatyzację, system alarmowy, ogród posiada automatyczne podlewanie. W bryle domu garaż na dwa samochody.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń wynajmujących.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

fb ig in
a
Get In Touch With Us Today

Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

fb tw in