Przewiń do góry

Dwupoziomowy apartament, Stary Wilanów

s
POWIERZCHNIA

228,3 m2

s
Pokoje

5

z
PIĘTRO

1 z 2

CENA

3 990 000

17 477 PLN/m2

Informacje

Email: kamil.wos@habitatwarsaw.pl
Telefon: +48 696 085 390

SYMETRYCZNE, POWTARZALNE FORMY

Nowoczesny apartament, w stonowany sposób łączący naturalne kolory i materiały – drewno, biel, szkło. Wyjątkowy projekt polegał na uproszczeniu detali, schowaniu wszystkiego co zaburzało symetryczne, równo podzielone liniami formy. Dzięki temu wnętrze jest proste, uporządkowane, ale jednocześnie lekkie i oryginalne.

STARY WILANÓW

Ceniona lokalizacja w sercu Starego Wilanowa, wokół niska zabudowa, domy i wille miejskie, w pobliżu zieleń i tereny rekreacyjne.

Informacje

Lokalizacja

Stary Wilanów to spokojna, bezpieczna okolica o niskiej zabudowie i dużej ilości zieleni. Swoje miejsce ma tutaj wiele placówek dyplomatycznych czy prywatnych szkół i przedszkoli. Dobra i szybka komunikacja z Mokotowem i Śródmieściem.

Apartament

Apartament o powierzchni 238 m kw. rozmieszczony jest na dwóch poziomach, pierwszym i drugim, ostatnim piętrze dwupiętrowego, kameralnego budynku w którym jest tylko 5 lokali.
Pierwszy poziom to strefa dzienna, która jest dużą, otwartą przestrzenią podzieloną szafą, pełniącą rolę ściany, przysłaniającą kręcone schody. W kuchni i jadalni dominuje drewno, to wielkoformatowy, olejowany fornir jesionowy. W salonie przeważa biel delikatnie podkreślona cienką, czarną linią którą zastąpiono listwy przypodłogowe. Linia, jak i ściana nad blatem roboczym w kuchni i ściana przy kominku wykonana z trwałego, łatwego w utrzymaniu spieku kwarcowego. Delikatne, kręcone schody z proszkowanej stali prowadzą na piętro. Na piętrze znajduje się strefa nocna z trzema sypialniami z łazienkami, w tym wyjątkowa sypialnia typu master i tapicerowaną ścianą zastępującą zagłówek. Choć znajdują się tu trzy, intymne sypialnie to cała przestrzeń jest otwarta i pełna światła.

Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe i komórka lokatorska o powierzchni 7,3 m2 płatne dodatkowo, łącznie 100 tys. zł.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

fb ig in
a
Get In Touch With Us Today

Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

fb tw in