Przewiń do góry

Apartament w Centrum

s
POWIERZCHNIA

90,05 m2

s
Pokoje

3

z
PIĘTRO

2 z 8

CENA

1 460 000

16 213,21  PLN/m2

Informacje

Email: kamil.wos@habitatwarsaw.pl
Telefon: +48 696 850 390

3 POKOJE PRZY METRZE RATUSZ I PLACU BANKOWYM

Mieszkanie w budynku z 2000 r., który znajduje się na tyłach Urzędu Miasta mieszczącego się w historycznym Pałacu Ministrów Skarbu. 5 minut spacerem do stacji metra Ratusz Arsenał.

SŁONECZNE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ

Z okien salonu widok na zielony skwer Duśki Trafankowskiej, oraz gmach Pałacu Ministrów.

Informacje

Lokalizacja

Świetna lokalizacja w pobliżu Pl. Bankowego, przy klimatycznej ulicy Orlej pokrytej "kocimi łbami". Z osiedla wyjście bezpośredniego na zielony skwer z placem zabaw. W odległości spaceru stacja metra Ratusz Arsenał a także przystanki tramwajowe i autobusowe. W okolicy dużo sklepów, punktów usługowych, barów i restauracji.

Apartament

Mieszkanie o powierzchni 90 m kw. posiada salon z jadalnią i wyjściem na balkon od strony zielonego skweru, osobną kuchnię, osobną garderobę, toaletę gościnną, dużą łazienkę oraz dwie sypialnie, z jednej z nich wyjście na kolejny balkon. Zadbany, chroniony budynek z 2000 r. z windą i garażem podziemnym.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 40 000 zł

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

fb ig in
a
Get In Touch With Us Today

Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

fb tw in