Nieruchomości Off Market

Off market, cicha lub dyskretna sprzedaż, to coraz szybciej zyskująca na popularności strategia sprzedaży nieruchomości, polegająca na kojarzeniu klienta kupującego z nieruchomością bez publikowania jakichkolwiek szczegółów dotyczących danej nieruchomości w oficjalnych, ogólnodostępnych kanałach sprzedaży.

Strategia ta opiera się na doświadczeniu i wiedzy agenta, który poszukiwania nabywcy nieruchomości rozpoczyna od swojej rozbudowanej sieci kontaktów i współpracując z innymi agentami, tym samym korzystając z ich zasobów.

Strategia ta znajduje zastosowanie szczególnie na rynku nieruchomości premium, tj. nieruchomości z wyższej półki cenowej, bądź w wyjątkowej, trudno dostępnej lokalizacji.

Skontaktuj się w celu zapoznania z szczegółami którejś z poniższych ofert, bądź innego, nietypowego poszukiwania bądź nieruchomości.

Kamil Woś +48 696 850 390

Damian Porter +48 509 808 760

Dom w sercu Starego Mokotowa

Dom, połówka bliźniaka, położony przy jednej z ładniejszych ulic Starego Mokotowa, w drugiej linii zabudowy, posadowiony na działce 800 m kw.

s

Powierzchnia

300 m2

Cena

8 000 000 zł

s

Pokoje

6

Łazienki

3

Nowoczesny apartament z ogrodem, Mokotów

Apartament w nowoczesnej inwestycji na Mokotowie, z zadbanym ogrodem, wykończony w bardzo wysokim standardzie.

s

Powierzchnia

168 m2

Cena

5 000 000 zł

s

Pokoje

5

Łazienki

2

Dom, segment środkowy, Stary Żoliborz

2 kondygnacyjny dom położony przy urokliwej, cichej uliczce w jednym z najładniejszych miejsc Starego Żoliborza. Działka 250 m kw.

s

Powierzchnia

210 m2

Cena

4 100 000 zł

s

Pokoje

7

Łazienki

2

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj