Habitat Warsaw stworzyliśmy z myślą o wysokiej jakości usługach i nowoczesnym podejściu do sprzedaży nieruchomości.

Damian Porter

Licencja Zawodowa nr 22812

Damian jest licencjonowanym, doświadczonym agentem z dużą wiedzą na temat rynku nieruchomości z segmentu premium. W ciągu ostatnich sześciu lat skutecznie przeprowadził dziesiątki transakcji zarówno wynajmu jak i sprzedaży luksusowych nieruchomości. Klienci, którzy z nim współpracowali chętnie korzystają z jego pomocy przy wyszukiwaniu i analizie dostępnych ofert jak i powierzają mu kolejne swoje nieruchomości. Cenią w nim profesjonalizm, wiedzę, ale też pozytywne podejście i poczucie humoru, dzięki którym sprzedaż, kupno lub wynajem nieruchomości jest lekkim i przyjemnym doświadczeniem. Jest perfekcjonistą stale dążącym do pogłębiania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności.

KAMIL WOŚ

LICENCJA ZAWODOWA NR 25275

Manager z ponad 12 letnim doświadczeniem w sprzedaży zdobytym w instytucjach finansowych, w tym private banking oraz w branży nieruchomości. Zwolennik strategii ?customer focus?. Duży nacisk w swojej pracy kładzie na opracowywanie, a następnie konsekwentne realizowanie strategii sprzedażowej. Umiejętnie identyfikuje sektory wymagające zmian i wdraża innowacyjne rozwiązania. Wykazuję się przy tym zaangażowaniem, dynamiką i skutecznością w działaniu.
W HABITAT WARSAW zajmuje się sprzedażą apartamentów oraz rozwojem nowych kanałów współpracy z partnerami zewnętrznymi. Prywatnie, entuzjasta podróży i poszukiwacz dobrego smaku. "Praca w HABITAT WARSAW jest spójna z moimi wartościami umożliwia mi też realizację moich pasji związanych z rynkiem nieruchomości. Moją misją jest partnerska współpraca z Klientem, oparta na wzajemnym zaufaniu".

z

Uważamy, że skuteczne działanie na rynku nieruchomości premium wymaga nowatorskiego podejścia.

Dlatego w Habitat Warsaw stale poszerzamy perspektywę, tworząc nową jakość w branży. Korzystamy z naszej wiedzy i doświadczenia, ale także z nowoczesnych narzędzi marketingowych i pokładów kreatywności.

a

Specjalizujemy się w obsłudze Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Zajmujemy się usługami w zakresie pośrednictwa na rynku nieruchomości premium: wynajmem, kupnem i sprzedażą.

s

Wśród naszych kontrahentów są międzynarodowe korporacje, koncerny i ambasady.

Współpracujemy także z  firmami relokacyjnymi, na zlecenie których poszukujemy mieszkań i apartamentów dla menadżerów, prezesów czy członków zarządu ? głównie expatów.

Nasze wartości

Każde miejsce ma swoją historię. Mieszkanie to coś więcej, niż powierzchnia i przestrzeń. To również otoczenie. Inicjatywy lokalne. Przedsiębiorcy. Miejsca. Dlatego wierzymy, że zadaniem nowoczesnej agencji nieruchomości jest łączenie ludzi nie tylko z nieruchomością, ale także z tym, co wokół niej. Zależy nam, by nasi Klienci otrzymali ofertę dopasowaną do ich potrzeb i stylu życia. Aby nowe miejsce stało się tym, w którym czują się dobrze i które spełnia ich wszystkie wymagania.

Odpowiedzialność

Bierzemy odpowiedzialność za cały proces sprzedaży nieruchomości, oferty, które przygotowujemy dla Klientów oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Jesteśmy świadomi, że każdy Klient poszukuje idealnej nieruchomości dla siebie. Jako agencja nowoczesna i otwarta na relacje z Klientem dokładamy starań, aby oferty były dopasowane do oczekiwań kontrahenta, ale również czuwamy nad poprawnością całego procesu sprzedaży. Bierzemy odpowiedzialność za bezpieczeństwo transakcji. Negocjujemy warunki. Weryfikujemy każdą nieruchomość i jej stan prawny, aby mieć pewność, że proponujemy Klientom to, co najlepsze. Jesteśmy odpowiedzialni także za ich satysfakcję po sfinalizowaniu transakcji, dlatego cały proces jest przejrzysty od początku do końca.

Orientacja na Klienta

Klient jest kluczową postacią w procesie wynajmu/kupna nieruchomości. Dobrze o tym wiemy, dlatego, stawiając Klienta na pierwszym miejscu, potrafimy trafnie zdefiniować jego potrzeby.

Uważamy, że dobry agent to nie tylko specjalista w swojej dziedzinie. To również psycholog, osoba, która umie słuchać i czytać pomiędzy wierszami. Dzięki temu perfekcyjnie definiuje potrzeby Klientów i umie na nie odpowiedzieć za pomocą oferty. Ta zasada przyświeca nam w codziennej pracy.

Chcemy, by proces najmu lub zakupu nieruchomości był prosty, szybki i przyjemny. Nie lubimy komplikować spraw ? Klient jest dla nas ważny, dlatego stawiamy na profesjonalną obsługę oraz przyjazną atmosferę na każdym etapie współpracy. To działa, ponieważ finalizacja transakcji to nierzadko początek długotrwałych relacji z Klientem.

Rozwój

Nieustanne doskonalenie się ? to dla nas istotne. Wszystko po to, by Klienci otrzymywali usługę na profesjonalnym poziomie.

Rozumiemy istotę nieustannego pogłębiania wiedzy. Branża dynamicznie się zmienia. Oczekiwania osób poszukujących nieruchomości również. My podążamy za nimi, bo wiemy, że ten, kto stoi w miejscu ? cofa się. Dlatego dużo czasu poświęcamy na szkolenia i wciąż chcemy pozyskiwać nową wiedzę. Śledzimy wszystkie zmiany, usprawniając działanie naszej agencji. Kreujemy trendy w branży, rozwijamy własne kompetencje, a to pozwala nam coraz lepiej spełniać oczekiwania Klientów.

Umiejętności i wiedza

Doskonale znając branżę nieruchomości trafnie doradzamy Klientom i profesjonalnie przeprowadzamy transakcje.

Uważamy, że nowoczesna agencja nieruchomości działa na wielu polach. Świat idzie do przodu, a z nim zmieniają się nie tylko metody sprzedaży, ale również promocji. Dlatego w naszej pracy wykorzystujemy umiejętności i wiedzę z zakresu rynku nieruchomości, digital marketingu, doradztwa, sprzedaży oraz? kreatywność.

Wiemy, że wysokie kompetencje z zakresu rynku nieruchomości oraz zdolności sprzedażowe są konieczne, aby świadczyć usługi na odpowiednim poziomie. Doświadczenie pozwala nam działać profesjonalnie, a zgodnie z ideą ciągłego rozwoju, wciąż doskonalimy nasze umiejętności. Śledzimy nowe trendy i zdobytą wiedzę wykorzystujemy w codziennej pracy. Dzięki temu jesteśmy skuteczni i tworzymy miejsce, w którym każdy Klient znajdzie  dopasowaną do swoich oczekiwań nieruchomość.

Uczciwość

Pracujemy na zaufanie Klientów.

Zależy nam, by budować zaufanie w relacjach z Klientem. Kluczowa jest tu uczciwość i transparentność działań. Prowadzone przez nas procesy sprzedażowe są więc przejrzyste i jasne. Stawiamy na konkrety i przedstawiamy nieruchomości Klientom takimi, jakie są. Dbamy o satysfakcję i bezpieczeństwo kontrahentów, dlatego działamy w zgodzie z przepisami prawa. Doskonale znamy zasady etyki zawodowej i pamiętamy o nich, wykonując codzienne obowiązki. Dzięki temu jesteśmy często polecani przez naszych Klientów ? cenimy sobie zaufanie, jakie kontrahenci w nas pokładają.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj