Apartament ul. Nowogrodzka

s
Powierzchnia

166 m2

Kontakt

Dane do damiana

s
Pokoje

3

z
Piętro

4 / 5

Cena

21500 PLN

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKOŃCZENIA

Z dumą prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość do wynajęcia – światowej klasy apartament, wykończony z pietyzmem i wielkim wyczuciem, w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Warszawy.

PRESTIŻOWY ADRES

Apartament znajduje się w pięknie odrestaurowanej kamienicy w pobliżu Placu Trzech Krzyży.

Informacje

APARTAMENT

Na powierzchni blisko 170 mkw. zaprojektowano część dzienną, w której znajduje się salon z wyjściem na balkon, oddzielna, jasna kuchnia z jadalnią, prywatny, przestronny gabinet, który mógłby zostać przeznaczony na gościnną sypialnię oraz toaleta gościnna. W części prywatnej znajdują się dwie sypialnie oraz dwie łazienki, w tym master bedroom z łazienką oraz garderobą. W holu duża ilość szaf w zabudowie.
Cały apartament został starannie zaprojektowany i wykończony przy użyciu wysokiej klasy, importowanych materiałów, został też kompletnie umeblowany i wyposażony.

LOKALIZACJA

Kamienica położona w pobliżu Placu Trzech Krzyży, Alei Ujazdowskich czy Parku Łazienki. Prestiżowe butiki, modne kawiarnie, piękne miejsca do spacerów – lokalizacja tej kamienicy pozwala na komfortowe korzystanie z uroków mieszkania w sercu europejskiej stolicy.

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj