Budynek biurowy Młociny

s
Powierzchnia

2871 m2

Kontakt

Dane do kamila

s
Pokoje

23

z
Piętra

2

Cena

18000000 PLN

Informacje podstawowe

Nowoczesny budynek biurowy w dobrze skomunikowanej części Bielan (Młociny).
Budynek oferuje na 3  kondygnacjach naziemnych przestrzeń użytkową 1785  m kw oraz w kondygnacji podziemnej 1087 m kw  gdzie  znajduje się 41 miejsc postojowych.

STANDARD BUDNKU

W pełni zaaranżowana i wykończona przestrzeń w której obecnie znajdują  się 23 pokoje biurowe, dwie duże sale konferencyjne oraz przestronna sala wystawowa o powierzchni 281 m kw.
W inwestycji jest kompletna infrastruktura IT (wraz z serwerowniami) a na dachu znajduje się wydajna instalacja fotowoltaiczna.
Przestrzeń wokół inwestycji została przyjemnie zaaranżowała zielenią.

Informacje

Lolalizacja

Młociny to dobrze skomunikowana część Warszawskich Bielan. Inwestycja położona jest zaledwie kilkaset metrów od trasy S7, którą w łatwy sposób możemy dotrzeć do centrum miasta oraz na lotnisko. W pobliżu znajduje się również węzeł przesiadkowy „Młociny” z linia tramwajową, Metrem oraz autobusami miejskimi i podmiejskimi. Dużym ułatwieniem dla pracowników biur są okoliczne mniejsze i większe sklepy (w tym Biedronka, pobliskie Macro Cash and Carry czy Galeria Młociny).

Galeria zdjęć

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dotyczące oferty uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1?2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając ?Akceptuję? lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.

  fb ig in
  a
  Get In Touch With Us Today

  Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

  fb tw in
  Wyszukaj